Valandil napisał(a):

|
Fryc grał na obu stronach i radził sobie dobrze, idealny mobilny grajek jak dla nas.
|
Burliga tez gral na obu stronach
Zeby nie bylo ,ze sie czepiam.Transfer jak najbardziej w porzadku.Koles przy dyscyplinie Smudy moze sie ciekawie rozwinac.Co nie zmienia faktu ,ze uwazam Stolarskiego za lepszego grajka.