Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65272
Stary 01.08.2013, 11:06
Valandil napisał(a):Wyświetl post
Fryc grał na obu stronach i radził sobie dobrze, idealny mobilny grajek jak dla nas.
Burliga tez gral na obu stronach

Zeby nie bylo ,ze sie czepiam.Transfer jak najbardziej w porzadku.Koles przy dyscyplinie Smudy moze sie ciekawie rozwinac.Co nie zmienia faktu ,ze uwazam Stolarskiego za lepszego grajka.
Odpowiedz cytując