Wyświetl pojedynczy post
matinen
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65270
Stary 01.08.2013, 11:00
Teraz nam pozostaje trzymać kciuki żeby Paweł Stolarski nigdzie nie odszedł, a przynajmniej w najbliższej przyszłości nie. Swoją drogą wkurza mnie to że legioniści (albo byli legioniści) ciągle coś mącą u nas. Niech się skupią na sobie a nie ciągle coś. Jak nie prezes się czepia Smudy to znowu Kucharski wypisuje swoje przepowiednie dotyczące Stolarskiego.
Odpowiedz cytując