Wyświetl pojedynczy post
żuraw123
Junior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65266
Stary 01.08.2013, 10:46
Jeżeli nikt nie juz nie odejdzie chociaz pewnie Osmana odstrzela too zaczeli cos dzialac nareszcie. Nie są to jakieś hity cuda transferowe alee zawsze coś może z tego sie wyrzeźbi...jestem dobrej myśli zaklepac Machado, Haitańczyk niech wsiada na rower i przyjezdza i bedziee troszke lepiej
Odpowiedz cytując