Jeżeli nikt nie juz nie odejdzie chociaz pewnie Osmana odstrzela too zaczeli cos dzialac nareszcie. Nie są to jakieś hity cuda transferowe alee zawsze coś może z tego sie wyrzeźbi...jestem dobrej myśli zaklepac Machado, Haitańczyk niech wsiada na rower i przyjezdza i bedziee troszke lepiej
