Cytat:
|
Piotr pozostaje bez klubu od zakończenia poprzedniego sezonu, gdy rozstał się z Lechią Gdańsk. Na początku lipca przebywał na testach w Górniku Zabrze, ale nie otrzymał propozycji podpisania kontraktu. Na razie piłkarzem Wisły jest tylko Paweł. Chciał znów zagrać z numerem 23 na koszulce, ale okazało się, że jest już zajęty przez Fabiana Burdenskiego (22 l.). - Negocjowaliśmy zamianę, ale nie doszliśmy do porozumienia - mówi Paweł. No cóż, najwyraźniej niemiecki pomocnik nie zostanie najlepszym kolegą Brożka, a to źle wróży jego przyszłości w klubie. Paweł natomiast szybko nadrabia braki kondycyjne. Wiele wskazuje na to, że zagra już w niedzielę w meczu ze Śląskiem Wrocław. - Jedno mogę powiedzieć! Paweł będzie w pierwszym składzie - mówił po środowym treningu szkoleniowiec Wisły Franciszek Smuda (65 l.).
|
Szlag mnie trafia jak czytam takie rzeczy...