Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23613
Stary 01.08.2013, 09:38
Cudem nie cudem, ale były osoby, które przewidywały ożywienie już w połowie roku. Zobaczymy jak to się rozwinie, ale są to symptomy szczęśliwszego gospodarczego scenariusza dla Polski.

Nie wiem gdzie upatrujesz tej zmiany nastrojów Niemiaszków (przypominam, że w czerwcu sprzedaż detaliczna w Niemczech spadła niespodziewanie wyraźnie o czym trąbią dziś wszystkie niemieckie dzienniki), ale ja nie zauważyłem takich tendencji. Z Polski idą głównie podzespoły, bądź produkty do dalszego przetworzenia, więc nie ma szans, aby sytuacja za Odrą wpłynęła na nasz wskaźnik PMI dla przemysłu.