Gwiaździsty napisał(a):

Znowu słychać Słowika trele: Jak piękny jest świat z ....Donaldem Tuskiem na czele !
Donald, dziekuję. Załatw jeszcze odszkodowanie.
Zapraszam na grilla.
|
Akurat tutaj Tusk nie ma nic do gadania. To figurant. Polecam ksiazke Doroty Kanii "Cien tajnych sluzb".
emj10 napisał(a):

PMI zaskakująco wzrósł do 51,1. A ktoś tutaj wróżył recesję w drugiej połowie tego roku? 
Będzie odbicie, nie tak duże jak byśmy chcieli, ale w IV kwartale PKB może przekroczyć 2%.
|
PMI dla przemyslu. Sam nie wiem jakim cudem, moze kryzys za Odra spowodowal ze przerzucili sie niemiaszki ze swojego drozszego na tansze badziewie z polski
