Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6949
Stary 01.08.2013, 08:58
shaggy napisał(a):Wyświetl post
A jak zapatrujecie sie na dzisiejsze mecze?
Lech powinien chyba wygrac na Litwie i juz tam rozstrzygnac losy awansu. Nie wydaje mi sie aby Zalgiris byl mocniejsza ekipa od Honki.

Śląska stać maxymalnie na remis jesli bedzie prezentowal forme z meczow ligowtych z Korona i Jaga...
Lech na wyjeździe się może trochę pomęczyć, Litwini w swojej lidze rządzą bezapelacyjnie, a w pucharach radzą sobie póki co przyzwoicie. Niby zremisowali z Irlandczykami u siebie w pierwszej rundzie, ale w tamtym meczu byli zdecydowanie lepsi (na podstawie skrótu). U siebie natomiast Lech powinien wygrać. Śląsk niestety ma małe szanse na uniknięcie porażki już dziś, mają fatalną defensywę (nawet jak na naszą ligę, a co dopiero na puchary), a rywal ma bardzo dobrą linię pomocy, szczególnie skrzydła. Obstawiam w tym meczu optymistycznie 2:3, no chyba, że ten nowy nabytek Śląska zagra i ustawi im odpowiednio defensywę, w co wątpię.
Odpowiedz cytując