|
A jak zapatrujecie sie na dzisiejsze mecze?
Lech powinien chyba wygrac na Litwie i juz tam rozstrzygnac losy awansu. Nie wydaje mi sie aby Zalgiris byl mocniejsza ekipa od Honki.
Śląska stać maxymalnie na remis jesli bedzie prezentowal forme z meczow ligowtych z Korona i Jaga...
|