Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2897
Stary 01.08.2013, 06:47
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
Piotrek Brożek po bliźniacku w Wiśle? czemu nie

wis.la/wyevu
Cos mi sie w to nie chce wierzyc skoro ma przyleciec Donald no chyba, ze w planie jest sprzedaz Bunozy i wtedy mielibysmy na PO Pietie i Haitanczyka
Odpowiedz cytując