Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65237
Stary 01.08.2013, 05:36
seba_109 napisał(a):Wyświetl post
jutro podobno testy medyczne tego haitanczyka lub tego brazyliano co z nami trenuje
A niech biorą jednego i drugiego. Juz nic lepszego się nie wymyśli a przy naszej sytuacji kadrowej każda para nóg jest na wagę złota.
Obecnie, każda zmiana meczowa tylko obniża potencjał i siłę drużyny więc jeśli tylko prezentują poziom pierwszej 11 to klepać na rok i alleluja.

Brak rywalizacji zabija wszystko. Od woli walki aż po umiejętności. Jeden sezon się poleci, można walnąć wynik lecz w dłuższej perspektywie nastąpi rozkład. Juz to przerabialiśmy za Maaskanta, pewna 11 zrobiła wynik jednak brak rywalizacji w drużynie powolutku zabijał ducha walki. Jeśli się czegoś nie musi to się po prostu tego nie robi, jak w życiu.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 01.08.2013 o godz. 05:58.
Odpowiedz cytując