piter116 napisał(a):

Wydaje mi się, że jeżeli z grona : Basel, Celtic, Steaua, APOEL, Pilzno, Dinamo, Partizan, Austria odpadnie przynajmniej połowa, to Legia po wyeliminowaniu Molde trafi do koszyka drużyn rozstawionych. Wtedy będą mogli trafić np. na Szachtior.
Pilzno i Steaua mają praktycznie awans w kieszeni. W pozostałych 6 meczach wszystko jest możliwe. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Dwa lata temu byliśmy bodajże pierwszą nierozstawioną drużyną. Zabrakło jednej niespodzianki.
|
No tak, Legia jest czwarta w kolejce do rozstawienia, więc szanse są naprawdę marne. Tym bardziej nie rozumiem tych gadek o farcie w losowaniu. Pilzno i Steaua to 100% awans, Basel, Austria, Dinamo i Celtic też są blisko bo powygrywali 1-0, jedynie APOEL mało korzystny wynik mając w perspektywie rewanż w Słowenii, a Partizan w rewanżu u siebie powinien dać sobie radę z Razgradem, chociaż - wiadomo, nic pewnego
Tak czy inaczej, pokonanie w dwumeczu kogoś z piątki: Basel, Celtic, Steaua, Pilzno czy Dinamo będzie graniczyło z cudem na miarę Wisła-Twente + Fulham-Odense
