Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
hejR22
Member
Od: 01.2011
Offline
#
65233
31.07.2013, 20:50
Ktoś mógł dobrze pisać, że napotkał się na konto na TT Bednarza i raczej będzie nim chyba ten z Haiti, ale jak narazie bym wolał Stilicia
Zresztą teraz każdy transfer pprzyjmę z usmiechem na twarzy
hejR22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hejR22
Znajdź inne posty napisane przez hejR22