Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65231
Stary 31.07.2013, 20:41
TYSIAC906 napisał(a):Wyświetl post
Mi chodziło o poziom sportowy ,a nie o to czy pojechał do USA ,bo mu blizej ,czy nie . Skoro był testowany i odrzucony przez D.C ,to czemu Wisła ,ktora jest chyba wiekszym klubem(nawet w obecnej sytuacji) bierze go bez testow ,z miejsca ... (tak wiem ,że obserwowali go od dluzszego czasu ,ale to chyba za malo)
A co my możemy wiedzieć o jego poziomie sportowym?
Ilu grajków skasowano w gorszym klubie, potem przypadkiem znaleźli się w lepszym i okazało się, że to jest to?
Obejrzeć kompilację na youtube, mecz czy dwa z ich pucharu concacaf - jaką to daję wiedzę?
Tu jest drugi koniec świata, jak dla mnie to sytuacja - zakręcamy ruletką - zaaklimatyzuje się i pokaże co potrafi (a co faktycznie potrafi-któż to wie?) albo nie. Spore ryzyko, ale może się uda - kto wie.
Odpowiedz cytując