Urban:
Graliśmy na 60 procent możliwości, gracze byli jakby przestraszeni, ze zbyt dużym respektem podeszli do rywala i do meczu. Ta presja chyba trochę związała nogi, wszyscy czytamy, że Legia musi wygrać ten dwumecz, a dziś nie ma już słabych zespołów.
Niecierpir takich wypowiedzi po meczu...
A z im gracie na 100% z Widzewem

Pilkarze byli przestraszeni

Żyro mowil ze dobrze byloby ich pyknac 2-0 nie wygladal na przestraszonego...Presja wiąze nogi wielkiej legii grajac z nastą drużyną norweskiej ligi - moze lepiej dac sobie spokoj z pucharami...Są słabe zespoły w lidze ktora nazywa sie Ekstraklasą...