Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6929
Stary 31.07.2013, 20:31
Ja miałem okazję obejrzeć w tym roku kilkakrotnie Legię. Dziś zagrała tragicznie, najsłabszy mecz. Rewanż przed własną publicznością, pojadą ich.

Ps. Wie ktoś ile wynosił całkowity koszt wyjazdu Legii? Bardzo mało ich było.
Odpowiedz cytując