|
Molde to właśnie ogóry i to pokazuje dobitnie w jaki sposób zagraliśmy. Żenada przez duże Ż i wstyd. Szczęścia więcej niż umiejętności. Ktoś się po prostu zesrał przed wyjściem na murawę, znaczy się wszyscy się zesrali.
Mogło wpaść więcej, dokładnie jak z TNS.
W tym meczu gorzej zagrać nie mogli, remis to właśnie wynik tego że Molde to ogóry.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|