Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6928
Stary 31.07.2013, 20:29
Molde to właśnie ogóry i to pokazuje dobitnie w jaki sposób zagraliśmy. Żenada przez duże Ż i wstyd. Szczęścia więcej niż umiejętności. Ktoś się po prostu zesrał przed wyjściem na murawę, znaczy się wszyscy się zesrali.
Mogło wpaść więcej, dokładnie jak z TNS.
W tym meczu gorzej zagrać nie mogli, remis to właśnie wynik tego że Molde to ogóry.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując