Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6926
Stary 31.07.2013, 20:25
Dokładnie - z taką grą Legia spokojnie może u siebie przegrać. Bardzo dobry wynik w świetle całego meczu, ale Urban ma o czym myśleć, bo widać, że Molde to nie ogóry, szczęście Warszawiaków, że są pod formą. Szanse na awans dość spore, przy założeniu, że eLka zacznie grać od 1. minuty, dziś gdyby do przerwy mieli trójkę w plecy to trudno byłoby mieć pretensje.

No i sorry, mimo wszystko aż takiej pyty w Łoweczu nie graliśmy.
Odpowiedz cytując