|
Dokładnie - z taką grą Legia spokojnie może u siebie przegrać. Bardzo dobry wynik w świetle całego meczu, ale Urban ma o czym myśleć, bo widać, że Molde to nie ogóry, szczęście Warszawiaków, że są pod formą. Szanse na awans dość spore, przy założeniu, że eLka zacznie grać od 1. minuty, dziś gdyby do przerwy mieli trójkę w plecy to trudno byłoby mieć pretensje.
No i sorry, mimo wszystko aż takiej pyty w Łoweczu nie graliśmy.
|