Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20441
Stary 31.07.2013, 20:12
Trening rozpoczął się od tradycyjnego rozbiegania. Z drużyną biegali również Michał Czekaj i Michał Szewczyk. Później piłkarze mieli chwilę rozgrzewki i zaczęli grać w dziadka. Drużyna została podzielona na trzy grupy.

Po tym ćwiczeniu, drużyna została podzielona na dwie grupy i ćwiczyli strzały sprzed pola karnego. Piłkarze po oddaniu pierwszego strzału dostawali drugie podanie i strzelali. Widać, że Brożek dalej to ma, bo kilkukrotnie umieszczał piłkę w bramce.

Na koniec treningu piłkarze rozpoczęli gierkę. Składy były troszkę pomieszane, inne niż w tamtym tygodniu. W jednej drużynie grał Brożek i Boguski, jak za dawnych lat. Widać, że szukają się na boisku, a tej drużynie jest potrzebny napastnik. Wierzymy, że Paweł Brożek da tej drużynie jakość, bo możliwości ma ogromne. Samym poruszaniem się na boisku może pokazać młodym zawodnikom, o co chodzi w piłce nożnej. Młodym zawodnikom przyda się taki zawodnik, od niego będą mogli się dużo nauczyć. Drużyna z Brożkiem i Boguskim wygrała, a dwa gole strzelił ten drugi.


Ta informacja z treningu napawa duzym optymizmem. Niestety z treningu zszedł, a raczej zbiegł Garguła. Nie wiadomo co z nim, możliwe, że coś go zabolało w nodze.
Odpowiedz cytując