Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65229
Stary 31.07.2013, 20:03
Mi chodziło o poziom sportowy ,a nie o to czy pojechał do USA ,bo mu blizej ,czy nie . Skoro był testowany i odrzucony przez D.C ,to czemu Wisła ,ktora jest chyba wiekszym klubem(nawet w obecnej sytuacji) bierze go bez testow ,z miejsca ... (tak wiem ,że obserwowali go od dluzszego czasu ,ale to chyba za malo)
Ostatnio edytowane przez TYSIAC906 : 31.07.2013 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując