Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6901
Stary 31.07.2013, 18:46
wstyd dla Polski taki Mistrz.... kazdy zespol ogralby w tym momencie WIELKA Legie. wystarczy siasc pressingiem a chlopcy z Warszawy nie wiedza co sie dzieje.
Odpowiedz cytując