Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fox mulder
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
65226
31.07.2013, 18:02
d
napisał(a):
To i tak są jaja, nie wiem czy gdziekolwiek tak jest.
U nas bez zmian, tak jak dawno temu Gorawski przejął siódemkę po Moskalu w przerwie zimowej.
W Realu Madryt, Ronaldo?
fox mulder
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fox mulder
Znajdź inne posty napisane przez fox mulder