|
Też się przyłączę do opinii że Stjepanović lepszy od Wilka. Tzn. czy lepszy to się okaże, może i nie, ale szukać następcy trzeba, bo Wilk to hamulcowy, w piłkę grać absolutnie nie potrafi, choć trzeba przyznać że biega, walczy i daje z siebie zawsze 110%. Ale co z tego skoro piłka nożna jak sama nazwa wskazuje polega przede wszystkim jednak na.. grze w piłkę co dla Wilka jest pojęciem obcym.
I w sumie podobne zdanie mam co do odchodzącego Sobola, tzn. on w piłkę akurat grać potrafił, ale latka lecą, w moim odczuciu już piłkarsko nic nie wnosił. Może Smuda dobrze robi pozbywając się hamulcowych, jakby oni nie byli zasłużeni i jak dużo zdrowia na boisku nie zostawiali.
----
Swoją drogą chyba okazuje się że ci 'nasi' jak Uryga, Nalepa, Stolarski czy Chrapek wcale nie zaniżają poziomu czego niegdyś wszyscy się obawiali. Tylko Burlige mam za parapiłkarza.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
|