Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno
Offline
#
65220
31.07.2013, 16:36
zwał jak zwał ,ja nie jestem zwolennikiem tego transferu
Natomiast bycie gimbusem mam juz troche za sobą .
TYSIAC906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TYSIAC906
Znajdź inne posty napisane przez TYSIAC906