Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65220
Stary 31.07.2013, 16:36
zwał jak zwał ,ja nie jestem zwolennikiem tego transferu Natomiast bycie gimbusem mam juz troche za sobą .
Odpowiedz cytując