Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20432
Stary 31.07.2013, 15:34
Grantar napisał(a):Wyświetl post
No naprawdę sadzisz ze Stjepanović jest /będzie naszym zbawicielem ?
Mam wrażenie że on się chwilami nie chce pobrudzić ....
Ostatnie podanie w meczu z Koroną nie było wybiciem na aut, tylko przemyślanym podaniem, a to podanie dało 3 punkty. Nie pamiętam u Wilka nigdy, żeby w takiej sytuacji podawał do przodu, zawsze wybijał gdzie popadnie. To już mu daje przewagę.
Odpowiedz cytując