Grantar napisał(a):

No naprawdę sadzisz ze Stjepanović jest /będzie naszym zbawicielem ?
Mam wrażenie że on się chwilami nie chce pobrudzić ....
|
Ostatnie podanie w meczu z Koroną nie było wybiciem na aut, tylko przemyślanym podaniem, a to podanie dało 3 punkty. Nie pamiętam u Wilka nigdy, żeby w takiej sytuacji podawał do przodu, zawsze wybijał gdzie popadnie. To już mu daje przewagę.