|
A gdzie jest powiedziane, że to Burdenski nie oddał numeru? Przecież został zgłoszony do rozgrywek, zagrał już z 23, Ekstraklasa ma zmienić numer w trakcie sezonu?
Już dopieprzacie się do wszystkiego, żeby tylko się pokazać.
Brożek niech nie jojczy, już z dychą grał za Liczki i było.
|