|
Wczoraj pisałem że Paweł Brożek zagra z 23 bo Niemiec miał mu ją oddać jednak pan Burdenski się nie zgodził
Nową przygodę z Wisłą zaczniesz z "jedenastką" na koszulce. Nie dało się wrócić do twojego ulubionego 23?
Niestety nie... Jest zajęty (przez Fabiana Burdenskiego - przyp. red.) i nie udało się dojść do porozumienia... Mam nadzieję, że za rok, jeśli uda mi się przedłużyć kontrakt, odzyskam ten numer.
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 31.07.2013 o godz. 15:05.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|