Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65208
Stary 31.07.2013, 15:02
Wczoraj pisałem że Paweł Brożek zagra z 23 bo Niemiec miał mu ją oddać jednak pan Burdenski się nie zgodził


Nową przygodę z Wisłą zaczniesz z "jedenastką" na koszulce. Nie dało się wrócić do twojego ulubionego 23?

Niestety nie... Jest zajęty (przez Fabiana Burdenskiego - przyp. red.) i nie udało się dojść do porozumienia... Mam nadzieję, że za rok, jeśli uda mi się przedłużyć kontrakt, odzyskam ten numer.
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 31.07.2013 o godz. 15:05.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując