Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65205
Stary 31.07.2013, 14:50
To kto tu kur... klamie:

Za oficjalna, slowa Bednarza:

Dwa dni temu wpłynęło do klubu pismo z prośbą o rozwiązanie kontraktu z powodu niezapłaconych w terminie wynagrodzeń dla zawodnika. Sprawa zostanie rozstrzygnięta przez Izbę ds. Rozstrzygania Sporów 7. sierpnia, gdyż ze strony klubu brak podstaw do takiego działania. Do tego czasu zawodnik, Cezary Wilk, będzie uczestniczył w treningach i pozostaje do dyspozycji trenera” – stwierdził.
Odpowiedz cytując