Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20429
Stary 31.07.2013, 14:34
Grantar napisał(a):Wyświetl post
No chyba coś sobie pomyliłeś .....
Czarek jest zawodnikiem Wisły i jedynym do którego zaangażowania w każdym meczu nikt nie ma i nie miał zastrzeżeń.
I choćby z tego powodu słowa "paszoł won" są żenujące.

Oczywiście że Wilku nie odchodzi przez kasę ale przez fakt że Stiepa tak naprawdę nie wywalczył sobie miejsca w składzie tylko je dostał .... Wilk jest ambitny i siedzenie na ławie go nie interesuje. Trzeba to uszanować.
Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że w obecnej sytuacji Wilk nie oferuje nic poza zaangażowaniem. Pod względem piłkarskim jest słabo.
Jestem daleki od nazywania Stjepanovic'a naszym wybawcą ale on przynajmniej przejawia jakiekolwiek umiejętności czysto piłkarskie i stara się wprowadzać spokój w naszych szeregach. Dlatego na ten moment brak miejsca w składzie dla Wilka dziwić nie może.
Odpowiedz cytując