|
Nie chce się zapierdalać ,to każdy pretekst dobry żeby opuścić drużynę.
No i dobrze ,jak się nie chce pracować - to wypierdalać !
Przyjdą tacy ,co będą chcieli .
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|