Czyli dwa kolejne transfery do Wisły Machado i Donald oraz możliwe dwa odejścia Wilka i Chaveza
Edit//// Czarek Wilk stwierdził że nie ma tematu jego odejścia z Wisły
,, Pytany po treningu przed południem Wilk, czy chce odejść z Wisły, stwierdził krótko: - Nie ma takiego tematu."
,, Naciskany, czy rzeczywiście złożył prośbę o rozwiązanie kontraktu, odparł: - Ciężko mi powiedzieć, kto wymyśla takie informacje. Ja nic takiego nie powiedziałem i na dziś nie ma takiego tematu."
Także Franciszek Smuda, trener Wisły stwierdził: - Nie ma takiej możliwości, by Wilk odszedł.
PS:Klub oddał Wilkowi tylko 2/3 zaległych pieniędzy
Link
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...zwiazania.html