Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65203
Stary 31.07.2013, 14:26
Czyli dwa kolejne transfery do Wisły Machado i Donald oraz możliwe dwa odejścia Wilka i Chaveza


Edit//// Czarek Wilk stwierdził że nie ma tematu jego odejścia z Wisły


,, Pytany po treningu przed południem Wilk, czy chce odejść z Wisły, stwierdził krótko: - Nie ma takiego tematu."

,, Naciskany, czy rzeczywiście złożył prośbę o rozwiązanie kontraktu, odparł: - Ciężko mi powiedzieć, kto wymyśla takie informacje. Ja nic takiego nie powiedziałem i na dziś nie ma takiego tematu."

Także Franciszek Smuda, trener Wisły stwierdził: - Nie ma takiej możliwości, by Wilk odszedł.

PS:Klub oddał Wilkowi tylko 2/3 zaległych pieniędzy

Link http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...zwiazania.html
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 31.07.2013 o godz. 14:57.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując