Dariook napisał(a):

|
Rachu ciachu...chyba kibicowi Wisły nie powinno przeszkadzać. Daj mi bana, wykasuj post i ocenzuruj te twoje publiczne forum...i po kłopocie, ku uciesze kibiców koronki...
|
Rachu ciachu powinno przeszkadzac każdemu normalnemu człowiekowi.
Ty jesteś kibicem Wisły czy ludzi biegających z maczetami?
Jesli to drugie to sam powinieneś przestać sie udzielać na tym forum.