Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 31.07.2013, 10:50
Patrzac na wczorajsza ambicje i wole walki Lechii z Barca sadze ze gdyby z taka ambica walczylo w lidze Zaglebie czy wspomniana Lechia to biliby sie o pudlo. W naszej lidze ambicja mozna ugrac sporo co pokazuja zawsze beniaminkowie po awansie gdy jada na ambicji i euforii...
Odpowiedz cytując