|
Patrzac na wczorajsza ambicje i wole walki Lechii z Barca sadze ze gdyby z taka ambica walczylo w lidze Zaglebie czy wspomniana Lechia to biliby sie o pudlo. W naszej lidze ambicja mozna ugrac sporo co pokazuja zawsze beniaminkowie po awansie gdy jada na ambicji i euforii...
|