lorddavy napisał(a):

|
Rozwiązują kontrakt, bo nikt już Wilka nie kupi, nawet za to 100-200k Euro. Waleczny ale słabiutki zawodnik, jestem ciekawy gdzie teraz pójdzie, może wróci do Kielc? Zwalnia się niemały kontrakt ciekawe czy kogoś jeszcze weźmiemy. I nie płaczcie, że sierpień a my kadry nie mamy skompletowanej. To polska liga tu można prosto z plaży zdobyć 4 miejsce, patrz Groclin poprzedni sezon dopóki jeszcze mieli jakieś pieniądze.
|
Wilk chce odejść od ponad roku. Klub na bank nie robiłby mu problemów, puściliby go pewnie za 100 tys. euro.
Jeżeli nadal tu jest, to znaczy że po prostu chętnych na niego brak. Nic byśmy na nim nie zarobili, zwłaszcza że od dawna gra coraz gorzej.
Słaby piłkarz - ot, cała historia...