Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 31.07.2013, 10:31
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
no wow, to teraz ja uderzę Cię w "historię teraźniejszą" Wisły, i oczekuję szczerej odpowiedzi: jak tam gra pod prawdziwym herbem Wisły? Czy może w imię sukcesów ery Cupiała zwisa Wam to, po jakim herbem gracie? No chyba, że nie wiesz o czym piszę, ale nie posądzam Cię o to.
To Tylko Ty - dobrego nicka wybrales bo to z Twojej strony Tylko nieudolna proba odbicia pileczki. Naucze Cie historii: Nasz herb niemal od samego poczatku - mala przerwa w latach 50 - az do teraz zawiera w sobie elementy historyczne i nierozerwalnie zwiazane z powstaniem Wisły. Są to błękitna wstęga, herbowa tarcza (od czasów Telefoniki obudowana w koronę), oraz niezlomny symbol Wisły czyli Białą Gwiazdę, o którą to kibicowska brać walczyła by powróciła na koszulki co się w końcu udało.

W czasach nowożytnych Telefonika nie podnsiła ręki na te symbole i zawsze one widniały w herbie.
Przedmiotem sporu było umieszczenie oprócz herbu Białej Gwiazdy na koszulkach co w tym sezonie w końcu się udało osiągnąć.

Już koledzy wspomnieli, że to wy za pare srebrników dalicie sie zrobić koreańcom w Legie "DDDEEEUUUUUUU" Warszawa...

Mam nadzieje ze to koniec przepychanek historyczno-terazniejszych.
Napisz lepeiej w odpowiednim dziale jak to widzisz dzisiejsze starcie z Norwegami...
Odpowiedz cytując