Oldpara napisał(a):

Bardzo dobrze się stało, że Wisła i Wilk się rozstają.
A dodatkowo, wkurzało mnie to, że swym dobrym charakterem i walką do ostatniego tchu zakręcił w głowie tak wielu kibicom i komentatorom, że całkiem spora grupa kompletnie zapomniała, że aby rozwijać drużynę trzeba czasem popatrzeć na walory czysto piłkarskie, a nie sentymenty. Przykład - ostatnia Liga+ Ekstra gdzie eksperci zamiast pochwalić Wisłę za zwycięstwo, za walkę i Smudę za dobre przygotwanie kręcili nosami że "Wilk grał za mało, on jest taki fajny". Jest teraz moda na jechanie po Smudzie, a Wilk stał się dodatkowym argumentem, żeby Smudę krytykować. Lepiej dla rozwoju drużyny, że odchodzi.
|
Moim zdaniem umiejętności techniczne Wilka są jednymi z najniższych w CAŁEJ ekstraklasie. Nawet jeżeli tacy zawodnicy jak Uryga czy Nalepa mają na razie płacić frycowe, to i tak nie będą zauważalnie gorsi od Wilka, a i pensje mają znacznie niższe. Myślę, że kolejny klub Czarka i jego ewentualne w nim występy potwierdzą, jakiej klasy jest zawodnikiem.