Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65190
Stary 31.07.2013, 10:21
Wilk to sympatyczny i inteligentny gość ale jego czas w Wiśle się skończył. Dobrze się stało, że odchodzi. Niech znajdzie sobie klub gdzie lepiej się wpasuje do druzyny. Wisła natomiast potrzebuje bardziej kreatywnych zawodników, żeby wygrzebać się z dołka. Kto wie czy Nalepa nie okaże się lepszym rozwiązaniem w środku pola.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując