Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MiroPL
Member
Od: 09.2010
Skąd: Gdzieś tam
Offline
#
65186
31.07.2013, 09:50
Paweł
napisał(a):
Chyba, że włodarze spodziewali się takiego rozwoju sytuacji i mają kogoś na oku.
Na to ja bym akurat osobiście nie liczył, prędzej znowu kogoś sprzedają, a jeśli nawet przyjdzie ktoś nowy to pewnie już emeryt.
MiroPL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MiroPL
Znajdź inne posty napisane przez MiroPL