Lukasz napisał(a):

Jak były plotki o transferze Marcelo do Dynama Kijów to mówiło się nawet o kwocie 5 mln euro. Trochę dziwne by było, gdyby PSV chciało sprzedać go taniej niż kupiło, co prawda gwaizdą tam nie był, ale grał dużo w pierwszym skłądzie.