Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4820
Stary 31.07.2013, 09:08
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
A'propos Marcelo - jeśli zostanie sprzedany w tym okienku będziemy mieć 10% kwoty Tak mi wygląda z tego newsa: http://www.v-bal.nl/nieuws/125472/ps...van-tafel.html
10% z 2.500.000E to jest coś.
Jak były plotki o transferze Marcelo do Dynama Kijów to mówiło się nawet o kwocie 5 mln euro. Trochę dziwne by było, gdyby PSV chciało sprzedać go taniej niż kupiło, co prawda gwaizdą tam nie był, ale grał dużo w pierwszym skłądzie.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując