Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 31.07.2013, 08:59
Ogryzek, na różnych forach są różne zasady. Tutaj np. często widuję jak ktoś napisze "legła" itp., napisz u nas na forum "skisła" lub nawet "wisła" z małej litery, to najpierw dostaniesz ostrzeżenie, a jak się nie ogarniesz, to bana.
Odpowiedz cytując