Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65182
Stary 31.07.2013, 08:45
Jeździć na d**ie mógłbyś i Ty, a on niestety dwa razy prosto w piłkę kopnąć nie potrafił. Jedynie charakterologicznie pasował do tego klubu, jednak to trochę za mało. Po prostu grzecznie się z nim pożegnać i zapomnieć, bo na prawdę niczym wielkim się nie zasłużył (zwłaszcza w przekroju całej historii klubu).
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując