domin_czyzyny napisał(a):

Mi tez Wilka nie szkoda. Kop w dupę na drogę, a pamiętać tego polonisto-koroniarza nie mam zamiaru. A co do jego obecnej sytuacji w zespole, to moze właśnie jego niechęć do gry w Wiśle sprawiła, ze Smuda dawał go na rezerwę, a ogrywal innych.
Mi tym bardziej szkoda teraz Sobola.
|
Kopa w dupe to powinien dotać ktoś taki jak ty za obraze piłkarza który rozegrał w barwach Wisły ponad 100 spotkań i w prawie każdym meczu jezdził na dupie dla dobra Wisły.Wilk jako jeden z niewielu zasługuje na szacunek bo serca i zdrowia zostawił sporo.
Ma prawo odejść o tym,że Wisła mu nie płaci opowiadał już kilka miesięcy temu więc nie jest to spontaniczna decyzja.Ciekawe ilu z was chciałoby pracować w miejscu gdzie wypłata przychodzi raz na kilka miesięcy .