Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65179
Stary 31.07.2013, 08:15
Co z tego, że był "kapitanem"? Od początku mówił, że Wisła to dla niego przystanek.

Żegnam bez żalu najemnika. Nie kapitana, bo mentalnie nigdy nim nie był.
Odpowiedz cytując