Dzimi napisał(a):

|
To jest racja, Głupio nie traci, nie podaje do rywala, nie kopie w trybuny, dobrze czyta grę i wie jak grać, ale przegrywa w zasadzie prawie każdy pojedynek biegowy, każdy 1 na 1 i każdy siłowy. Z Koroną co najmniej kilka razy będąc przy piłce dał ją sobie bardzo łatwo odebrać,gdzie ktoś inny dałby szusa do przodu, zastawił się, obrócił, albo kiwnął i po problemie. Ostoja niestety odstaje od ekstraklasy technicznie, fizycznie i motorycznie. Ma dobrą piłkarską głowę, ale w nogach niewiele.
|
Prawda jest taka, że kolesia już nie powinno być na boisku w 15 minucie. Tylko "Polski Gattuso" Boguski potrafi "lepiej" przyjąć piłkę w Wiśle.
Od razu zaznaczam, nie skreślam chłopa, ale na razie po tych dwóch pierwszych meczach, nie przekonał mnie...