Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65177
Stary 31.07.2013, 07:53
Czarek zawsze był i będzie przeciętnym piłkarzem. Miał szansę na wskoczenie o półkę wyżej za Maaskanta, który wielokrotnie twierdzil, ze bedzie z niego niezly pilkarz jesli tylko nauczyc sie grac do przodu i po odbiorze piłki będzie się odwracał w stronę bramki rywala. To był moment kluczowy dla Wilka. Moment, którego nie wykorzystał. Już się tego nie nauczy.

Mam dla niego jednak dużo szacunku za ambicję, charakter i pozaboiskową inteligencję.

Tym, którym pamięć szwankuje przypominam, że bez względu na Waszą ocenę jego piłkarskich umiejętności odchodzi od nas KAPITAN tej drużyny. Facet, któremu ambicji nie brakowało nigdy, jedyny piłkarz, który po porażce z sąsiadką zza Błoń miał jaja, żeby wyjść do kibiców.

Trochę szacunku, bo z niektórych z Was wychodzi teraz zwyczajny brak klasy.

Dzięki Czarek za wszystko. Powodzenia.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując