Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15453
Stary 31.07.2013, 07:34
Boze co sie u nas dzieje. Wilk na pewno nie odszedl tylko dlatego bo mu kay nie dawali tylko przez Franzda bo Franiu go nie chce i trzeba troche pobiegac.
Ale takeigo zawodnika jak Wilka to powinni robic wszystko zeby zostawic bo co jak co ale walki i tej determinacji nigdy mu nie mozna bylo odmowic, ale z drugiej strony obnizyl loty.
w kazdym razie
DZIEKUJEMY CZAREK
Odpowiedz cytując