Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65175
Stary 31.07.2013, 07:16
cfa przeciez w sezonie jest tez drugie okienko... bardziej wierze w eksplozje talentu Burdenskiego niz wierzylem w Wilka, ustawial sie fatalnie, odpuszczal w zlych momentach, byl surowy technicznie, nie gral w ogole do przodu i nie byl w stanie walczyc o gorne pilki. Przegrywal rywalizacje z kazdym pilkarzem w Wisle. Przypuszczam, ze gdyby byli chetni na Czarka to juz by go nie bylo, a tak byl dosc drogim rezerwowym, ktory moze grac tylko na jednej pozycji. W meczu z Korona defensywnie nawet Gargula wygladal lepiej od Czarka z zeszlego sezonu.
Odpowiedz cytując