|
cfa przeciez w sezonie jest tez drugie okienko... bardziej wierze w eksplozje talentu Burdenskiego niz wierzylem w Wilka, ustawial sie fatalnie, odpuszczal w zlych momentach, byl surowy technicznie, nie gral w ogole do przodu i nie byl w stanie walczyc o gorne pilki. Przegrywal rywalizacje z kazdym pilkarzem w Wisle. Przypuszczam, ze gdyby byli chetni na Czarka to juz by go nie bylo, a tak byl dosc drogim rezerwowym, ktory moze grac tylko na jednej pozycji. W meczu z Korona defensywnie nawet Gargula wygladal lepiej od Czarka z zeszlego sezonu.
|