Wyświetl pojedynczy post
fresh.cie
Senior Member
 
Od: 09.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65169
Stary 31.07.2013, 00:41
Myślę, że s1mone ma racje, nie ma co płakać. Z Sobolem może przesadził, ale to jest dobra okazja, żeby zacząć się pozbywać po prostu słabych piłkarzy. Piłkarz ma potrafić grać w piłkę, a nie tylko biegać lub być silnym. Dlatego Wilk out, Chavez jak najbardziej też out. Przecież gdy Chavez ma piłkę to 50% szans, że zaraz pójdzie groźna akcja na naszą bramkę, zazwyczaj nawet 1 na 1. Jak człowiek z taką techniką może być nazywany piłkarzem?

Trzeba znaleźć zawodnika o lepszej technice, jeśli mamy kogoś sprowadzać w miejsce Czarka. Pierwsze nazwisko jakie nasuwa mi się na myśl to Mateusz Matras.
Odpowiedz cytując