|
Najbardziej mnie martwi jedna rzecz, że nasz Smuda ręce które leczą upucy tym co ma puchary a pewnie sie mu uda bo nawet ślepa małpa znajdzie banana too Cupiał pomysli ze jak bez wkladania kasy idzie zrobic wynik to niech tak zostanie aa że to bedzie jednorazowy taki sezon to pozniej tylko pochyla w dol :/
|