|
Mi tez Wilka nie szkoda. Kop w dupę na drogę, a pamiętać tego polonisto-koroniarza nie mam zamiaru. A co do jego obecnej sytuacji w zespole, to moze właśnie jego niechęć do gry w Wiśle sprawiła, ze Smuda dawał go na rezerwę, a ogrywal innych.
Mi tym bardziej szkoda teraz Sobola.
|