Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65165
Stary 31.07.2013, 00:04
Mi tez Wilka nie szkoda. Kop w dupę na drogę, a pamiętać tego polonisto-koroniarza nie mam zamiaru. A co do jego obecnej sytuacji w zespole, to moze właśnie jego niechęć do gry w Wiśle sprawiła, ze Smuda dawał go na rezerwę, a ogrywal innych.

Mi tym bardziej szkoda teraz Sobola.
Odpowiedz cytując