Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65163
Stary 30.07.2013, 23:05
Mishau napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o to czy przegrał rywalizację za Smudy czy nie, chodzi o to, że jest to najzwyczajniej w świecie słaby zawodnik, dosyć zaawansowany wiekowo. Prochu nie wymyśli, a gorzej od niego nie zagra znacznie młodszy Nalepa czy Uryga...
Wątpię chłopcy, jakby tak było to nie pisałbym nic, a że jest inaczej... Franek Cuda wywali pół drużyny i weźmie chopoków z rajchu co u niego w wilii ściany malowali i bruk układali.

Odpowiedz cytując